• Megkezdődött a 2012/2013-as tanév

• Ma reggel úrja becsengettek, a kiselsősök először lépték át az iskola kapuit, várva az új élményeket, ismereteket.

Minden diákunknak kívánunk sikerekben gazdag új tanévet!

Fotók: klikk ide

• Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - országos döntő

• A Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny országos fordulóján, 2012. április 27-én, Kasza Karina Alexandra az I. kategóriában ezüst minősítést kapott (felk. tanár: Tóth Mónika). A III. kategória prózamondói közül Szakó Boglárka bronz minősítést, Varga Bence pedig ezüst minősítést és a zsűri különdíját kapta meg (felk. tanár: Ferenc Izolda). GRATULÁLUNK!

Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - országos döntő - Obrázok 1

• Szép magyar beszéd - országos döntő - Kassa

• 2012. április 18-tól 20-ig a „Szép Magyar Beszéd“ c. verseny országos fordulóján vettünk részt.
            Az I. kategóriában a 4.B osztályos Ardamica Júlia képviselte iskolánkat. Felkészítő tanár: Tóth Csilla

Gratulálunk!

Szép magyar beszéd - országos döntő - Kassa - Obrázok 1

• II. Családi nap

• Szeretettel meghívjuk Önt iskolánk II. Családi napjára, melyet 2012. május 8-án tartunk az iskola területén.
            A családok ülőalkalmatosságot, tálkát, kanalat és poharat hozzanak magukkal.
            A gyerekeket csak szülői vagy nagyszülői kísérettel engedjük be!

Belépődíj: 1 €/fő. Részvételi szándékukat kérjük jelezze az osztályfőnököknél, e-mailen, ill. a facebookon:

Program: hamarosan!

II. Családi nap - Obrázok 1

• Értesítés

• Értesítjük a szülőket és diákokat, hogy 2012. február 17-én (pénteken) az iskolán csőtörés miatt igazgatói szabad lesz, tehát a gyerekek nem jönnek iskolába.
          • A Rákóczi Szövetség szülőkhöz szóló kérelme

• A Rákóczi Szövetség kérésére informáljuk a tisztelt Szülőket, kérjük olvassák el az alábbi levelet:

Itt olvasható

• Beiratkozás az első osztályba 2012/2013 - Zápis detí do prvého ročníka 2012/2013

-------------------------------------------------

A füleki Ifjúság utcai Magyar Tannyelvű Alapiskola pedagógusai szeretettel várják Önöket iskolaköteles gyermekükkel együtt a beiratkozásra a 2012/2013–as tanévre, 2012. január 25. és 26–án (szerda, csütörtök) délután 13.00–tól 16.00-ig az iskola „B“ épületében.
            Kérjük hozzák magukkal személyazonossági igazolványukat és gyermekük anyakönyvi kivonatát.
            Az utólagos beiratkozás 2012. február 15–ig tart az iskola titkárságán.

-------------------------------------------------

Riaditeľstvo Základnej školy s vyučovacím jazykom maďarským, Mládežnícka 7 vo Fiľakove oznamuje občanom mesta Fiľakovo, že zápis detí do prvého ročníka základnej školy sa uskutoční 25. a 26. januára 2012 (v stredu a vo štvrtok) od 13.00 do 16.00 hod. v budove „B“. Na zápis nech prídu rodičia v spoločnosti svojho dieťaťa a nech si prinesú so sebou občiansky preukaz a rodný list dieťaťa. Dodatočný zápis potrvá do 15. februára 2012.

Tlačivá tu - Nyomtatványok itt: klikk

• Békés, boldog Karácsonyt! Šťastné a veselé Vianoce!

• Békés, boldog Karácsonyt! Šťastné a veselé Vianoce! - Obrázok 1