• Pracovná ponuka - Állásajánlat

• Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo informuje o dvoch voľných pracovných miestach na obsadenie pozície:

a)  učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou Telesná výchova

b) učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou Telesná výchova – zastupovanie počas materskej dovolenky od 06.09.2022 – 06.02.2023

c)  učiteľ prvého stupňa s VJM

d) učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou Slovenský jazyk a slovenská líteratúra

Kvalifikačné predpoklady: v súlade s vyhláškou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Termín nástupu:   24.08.2022

Termín pohovoru: 08.07.2022

Náplň (druh) práce: Výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je učiteľ zaradený do kariérneho stupňa pedagogický zamestnanec.

Zoznam požadovaných dokladov: žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis uchádzača (CV vo formáte Europass), doklad o vzdelaní.

Iné požiadavky: telesná a duševná spôsobilosť, bezúhonnosť.

Zložka mzdy: (brutto) od 1028,50 €, závisí od zaradenia zamestnanca na základe dosiahnutého stupňa vzdelania a dĺžky praxe.

Výber uchádzačov prebehne pohovorom s vedením školy na základe písomného alebo telefonického pozvania. Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Žiadosť o prijatie do zamestnania so štruktúrovaným životopisom uchádzača je potrebné zaslať najneskôr do 06.07.2022 na adresu školy poštou: Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo, alebo e-mailom: sekretariat@koharysuli.sk.

Bližšie informácie: +421 949 777 622

• Pracovná ponuka - Állásajánlat

• Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo informuje o jednom voľnom pracovnom mieste na obsadenie pozície pedagogický asistent.

Náplň (druh) práce: spolupráca s učiteľom v triede a s pedagogickými zamestnancami školy, uľahčovanie adaptácie dieťaťa na nové učebné prostredie a pomáhanie pri prekonávaní počiatočných jazykových, kultúrnych a sociálnych bariér

Termín nástupu:   24.08.2022

Termín pohovoru: 08.07.2022

Iné požiadavky: telesná a duševná spôsobilosť, bezúhonnosť.

Zložka mzdy: (brutto) od 915 €, závisí od zaradenia zamestnanca na základe dosiahnutého stupňa vzdelania a dĺžky praxe.

Bližšie informácie: +421 949 777 622