• Pracovná ponuka - Állásajánlat

• Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo informuje o voľnom pracovnom mieste na obsadenie pozície učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou Telesná výchova.

Kvalifikačné predpoklady: v súlade s vyhláškou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Termín nástupu:   01.02.2021

Zoznam požadovaných dokladov: žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis uchádzača (CV vo formáte Europass).

Iné požiadavky: telesná a duševná spôsobilosť, bezúhonnosť.

Zložka mzdy: (brutto) od 915,00 €, závisí od zaradenia zamestnanca na základe dosiahnutého stupňa vzdelania a dĺžky praxe.

Výber uchádzačov prebehne pohovorom s vedením školy na základe písomného alebo telefonického pozvania. Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Žiadosť o prijatie do zamestnania so štruktúrovaným životopisom uchádzača je potrebné zaslať najneskôr do 15.01.2021 na adresu školy poštou: Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo, alebo e-mailom: sekretariat@koharysuli.sk.

Bližšie informácie: +421 949 777 622

• Pracovná ponuka - Állásajánlat

• Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo informuje o voľnom pracovnom mieste na obsadenie pozície učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou Telesná výchova.

Termín nástupu:   19.10.2020

Termín pohovoru: 16.10.2020

Iné požiadavky: telesná a duševná spôsobilosť, bezúhonnosť.

Žiadosť o prijatie do zamestnania so štruktúrovaným životopisom uchádzača je potrebné zaslať najneskôr do 15.10.2020 na adresu školy poštou: Základná škola Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola, Mládežnícka 7, 986 01 Fiľakovo, alebo e-mailom: sekretariat@koharysuli.sk.

Bližšie informácie: +421 949 777 622