• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

      • Kósik Réka, Pócsa Krisztina, Vankó Máté
      • 2. miesto
      • BioLIt
      • Regionálne kolo
      • Biológia / Maďarská literatúra
      • Kasza Karina Alexandra, Mag Anna Borbála, Ondrejšík Brigitta
      • 3. miest
      • Algoritmánia
      • Regionálne kolo
      • Informatika
      • Gabriela Hanyusová
      • 60 m - 9. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Imrich Bíro
      • Skok do výšky - 5. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Gabriela Hanyusová
      • 300 m - 5.-6. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Máté Nagy
      • Skok do výšky - 8. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Chiara Alexandra Majlingová
      • 800 m - 8. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Amina Nagyová
      • Skok do výšky - 8. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Szabolcs Koronczi
      • 1000 m - 2. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Imrich Bíro, Brian Mihály, Máté Nagy, František Botoš
      • Štafeta 4x60 m - 2. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • František Botoš
      • 1000 m - 8. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Dievčatá celkovo
      • 5. miesto z 9
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Brigita Ondrejšíková
      • 60 m - 4. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Brian Mihály
      • Skok do diaľky - 2. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Chlacpi celkovo
      • 3. miesto z 10
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Brian Mihály
      • 60 m - 4. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Máté Nagy
      • Skok do diaľky - 4. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Szabolcs Koronczi
      • 60 m - 6. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Emília Becze
      • Skok do diaľky - 9. miesto
      • 58. Novohradské hry v atletike
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova
      • pripravuje sa
      • 2. ročník Novohradské hry v atletike pre I. stupeň ZŠ
      • Regionálne kolo
      • Telesná a športová výchova