• 2011/2012-es tanév

• A mai nappal megkezdődött a 2011/2012-es tanév. Minden diáknak és pedagógusnak kívánunk eredményekben gazdag tanévet!

• Fotók az I. családi napról

• Tisztelt szülők, gyerekek!

A fotóalbumban ill. a Facebookon megtekinthetők a fényképek az I. Családi napról. Hamarosan jön a kisvideó is :)

Mindenkinek köszönjük a közreműködést és a részvételt!!!

• I. Családi nap

• Kedves Szülők!

Szeretettel meghívjuk Önt és családját 2011. május 14-én, 9.00-tól 16.00-ig az Ifjúság Utcai Magyar Tannyelvű Alapiskola I. Családi napjára.

Egy kis ízelítő a programból:

- batikolás
            - légpuskalövészet
            - lovaglás
            - hordólovaglás
            - arcfestés
            - körhinta kicsiknek
            - íjászat
            - gólyalábak
            - erőgépek

A családok ülőalkalmatosságot (pl. pokrócot), tálkát, kanalat és poharat hozzanak magukkal.

A gyerekeket csak szülői vagy nagyszülői kísérettel engedjük be.

Belépődíj: 0,50 €/fő

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!

• A tornaterem padlózatának felújítása

• 2011. március közepén megkezdődött a tornaterem padlózatának felújítása. Ez a videó egy hónap munkáját mutatja be, milyen volt, hogyan készült majd végül milyen lett. Képek a fotóalbumban, ill. a Facebook-on!

• Frissítés - Új funkciók

• A mai nappal megújult a Dokumentumok, ill. az Eredményeink szekció. Mindkét oldal feltöltés alatt áll, de már böngészhető :)

Továbbá bejelentkezés után (akinek még nincs felhasználóneve és jelszava kikérheti itt: zs.mladeznicka@gmail.com, ill. személyesen az iskola titkárságán) mindkét szülő kialakíthat magának saját felhasználónevet ill. jelszót. Lehetőség van chat-re, elektronikus igazoláskra (tesztüzem!!!) valamint akár ankétokat is létre lehet hozni. Esetleges visszajelzéseket szívesen veszünk a Fórumban ill. a chatszobában (bejelentkezés után).

• Gratulálunk!

• Immáron harmadik éve dönt Fülek város önkormányzata a Komenský-díjról. Ezt az elismerést minden évben egy olyan tanár kapja, aki a pedagógia terén kiemelkedő eredményeket ér(t) el. Mi nagyon örülünk, hogy 2011-ben Fülek város Komenský-díjasa Reisz István lett.

Őszintén gratulálunk!

• 2%-os adó

• A Pro Iuventus PT kéri a szülőket, amennyiben módjukban áll támogatni polgári társulásunkat - az iskolát adójuk 2 %-val, juttassák el az alábbi kitöltött nyomtatványt az iskola titkárságára.

A nyomtatvány: 2_szazalek_2011.rtf

• Beiratkozás a 2011/2012-es tanévre

• A füleki Ifjúság utcai Magyar Tannyelvű Alapiskola pedagógusai szeretettel várják Önöket iskolaköteles gyermekükkel együtt a beiratkozásra a 2011/2012 – es tanévre, 2011. január 26. és 27–én (szerda, csütörtök) délután 13.00–tól 16.30-ig az iskola „B“ épületében.

Kérjük hozzák magukkal személyazonossági igazolványukat és gyermekük anyakönyvi kivonatát.

Az utólagos beiratkozás 2011. február 15–ig tart az iskola titkárságán.

Riaditeľstvo Základnej školy s vyučovacím jazykom maďarským, Mládežnícka 7 vo Fiľakove oznamuje občanom mesta Fiľakovo, že zápis detí do prvého ročníka základnej školy sa uskutoční 26. a 27. januára 2011 (v stredu a vo štvrtok) od 13.00  do 16.30 hod. v budove „B“.

Na zápis nech prídu rodičia v spoločnosti svojho dieťaťa a nech si prinesú so sebou občiansky preukaz a rodný list dieťaťa.

Dodatočný zápis potrvá do 15. februára 2011

• Művészetek napja

• A "Játszva tanulunk" újabb állomásához értünk, a Művészetek napjához! Sok érdekes feladat vár rátok, ahol mindenki megmutathatja a kreativitását :)

A fényképek megtekinthetők a fotóalbumban, ill. íme egy rövid videófelvétel. Jó szórakozást hozzá.

• Szülői értekezlet

• Értesítjük a szülőket, hogy 2010. október 6-án kerül sor az össz-szülői értekezletre 15.00-tól iskolánk "A" épületében. Utána kerülnek sorra az osztályszülői értekezletek. Várunk minden kedves szülőt.

• Megkezdődött az új tanév!!!

• Ismét véget ért a nyári szünet és előttünk áll egy új tanév. Sok sikert kívánunk minden diáknak, pedagógusnak. :)

Oldalunk folyamatosan fog frissülni, aktualizálva lett az osztályok összetétele ill. az órarend.

Ezúton is ajánljuk figyelmükbe iskolánk facebook profilját.

• Föld napja 2010

• Iskolánkon 2010. április 29-én, csütörtökön tartjuk meg a Föld napját. A tanulókra sok érdekes feladat vár, többek között az Ökoszivárny is. Részletekért  Katt ide!!!

• Megjelent a KÁÓ legújabb, márciusi száma

• A tartalomból:

- Az első félév eredményei

- Sítanfolyamon voltunk

- Próbabálozott a 8A, 8B

- Interjúk

- Zeneláda

- Recept

- Sport

- Játék

... és természetesen az elmaradhatatlan MNF.

A mai nappal feltöltésre került a KÁÓ webarchívumába a januári szám! Jó olvasást kívánunk