• Sporttal a "jobb közérzetért"

• Ifjúság a bűnözés ellen - Állítsuk le a drogfogyasztást!
            Városi foci- és kosárlabda bajnokság.

Rendezők: FÜLEKI POLGÁRMESTERI HIVATAL, FÜLEKI VÁROSI RENDŐRSÉG, KÖRZETI RENDŐRKAPITÁNYSÁG FÜLEK

Résztvevők: Ifjúság Utcai MTNYAI, Mocsáry Lajos MTNYAI, Iskola Utcai AI, Papréti AI

Fotókat az albumban találhattok, a végeredményt pedig itt: versenyek
          • Kárpát-medencei Összmagyar Diákbajnokság Közép-Szlovákiai döntője

• Iskolánk első alkalommal vesz részt a IV. Kárpát-medencei Összmagyar Diákbajnokságon.

A diákbajnokság ünnepélyes megnyitója május 2-án volt. Ekkor kezdődtek el a június 13-ig tartó labdarúgó-selejtezők. Az egyes régiókból továbbjutó csapatok június 23. - július 1. között Magyarországon mérkőznek meg, a döntő július első napján ezúttal is a Ferencváros Üllői úti stadionjában lesz.
            Régiónkat iskolánkon kívül a losonci Kármán József MTNYAI és a rimaszombati Ferenczy István MTNYAI képviseli.

Eredmények a "versenyek" szekcióban. Fotók a fotóalbumban.
          • Fotók

• Figyelem
            Ha osztályotokról vannak jól sikerült képek, és szeretnétek, hogy azok megjelenjenek ezen a weboldalon, akkor csak annyi a dolgotok, hogy e-mailben elkülditek a következő címre: zs.mladeznicka@gmail.com
            Természetesen tüntessétek fel melyik osztályról van szó, esetleg kik láthatók a képen, sőt rövid leírást is mellékelhettek.