• Játszva tanulunk - ŐSZ

• Ebben az iskolai évben először került megrendezésre az immár hagyományos "Játszva tanulunk" nap. A gyerekek 12 állomáson tehették próbára tudásukat, más-más területen, játékos módszerrel. Volt dalolás, kísérletezés, logika, számítógép összerakás, íjászkodás, atlétika, filmnézés - tesztírás és sok más. Ebben a tanévben még lesz ilyen akció - lehet örülni :)

Fotók hamarosan...

• Egészséges hét

• Iskolánk alsó tagozatos diákjai az elmúlt héten nagyobb odafigyelést fordítottak az egészséges táplálkozásra. Volt itt minden, mi szem-szájnak ingere, ki gyümölcsöt, zöldséget, ki tejet, joghurtot, főtt burgonyát hozott :) Ezúttal is köszönjük a szülők segítségét és odafigyelését.

Mellékelve a fotók ->

• Úszótanfolyam

• A 3. és 4. évfolyam ezen a héten (2013. szeptember 16. - 20.) úszótanfolyamon vesz részt a losonci AQUASPOOL uszodában. mely vezetése kitüntetésben részesítette a résztvevőket. A diákokat példás viselkedésükért, a pedagógusokat türelmes, mintaszerű hozzáállásukért.

Köszönet érte!

• Tanévnyitó

• Az Ifjúság utcai alapiskola igazgatósága értesíti a tisztelt szülőket és diákokat, hogy az ünnepélyes tanévnyitó 2013. szeptember 2-án lesz, 8 órai kezdettel az iskola udvarán.

• III. Családi nap

• Értesítjük az érdeklődőket, hogy az előrelátható rossz időjárás miatt, a III.Családi napot egy héttel elhalasztjuk. Annak ellenére, hogy Medárd napja lesz, reméljük az idő kedvezni fog a rendezvénynek. :) A programot holnap pontosítjuk. Figyeljék az iskola oldalát a Facebook-on. Megértésüket köszönjük.
        • Egy éjszaka a suliban

• 2013. május 24-én megrendezésre került az "Egy éjszaka a suliban" elnevezésű akció. A diákok különboző foglalkozáson vehettek részt, volt filmmaraton, kézműves foglakozások, asztali tenisz, stb. És persze az elmaradhatatlan, éjszakába nyúló pizza evés :)

• Közhírré tétetik.... :)

• A füleki Ifjúság utcai MTNYAI igazgatósága értesíti az érdeklődőket, hogy a farsangi időszak rövidsége és helyszűke miatt a hagyományos iskolabál nem a farsangi időszakban lesz megtartva.
            Bulizhatunk együtt 2013. április 6-án (szombaton) a füleki kultúrházban megfelelő érdeklődés esetén. A hozzászólásokat a facebookon előre is köszönjük.

• Beiratkozás a 2013/204-es tanévre

-------------------------------------------------

A füleki Ifjúság utcai Magyar Tannyelvű Alapiskola igazgatósága és pedagógusai szeretettel várják Önöket iskolaköteles gyermekükkel együtt a beiratkozásra a 2013/2014–as tanévre, 2013. január 30. és 31–én (szerda, csütörtök) délután 13.00–tól 16.00-ig az iskola „B“ épületében.
            Kérjük hozzák magukkal személyazonossági igazolványukat és gyermekük anyakönyvi kivonatát.
            Az utólagos beiratkozás 2013. február 15–ig tart az iskola titkárságán.

-------------------------------------------------

Riaditeľstvo Základnej školy s vyučovacím jazykom maďarským, Mládežnícka 7 vo Fiľakove oznamuje občanom mesta Fiľakovo, že zápis detí do prvého ročníka základnej školy sa uskutoční 30. a 31. januára 2013 (v stredu a vo štvrtok) od 13.00 do 16.00 hod. v budove „B“. Na zápis nech prídu rodičia v spoločnosti svojho dieťaťa a nech si prinesú so sebou občiansky preukaz a rodný list dieťaťa. Dodatočný zápis potrvá do 15. februára 2013.

Tlačivá tu - Nyomtatványok itt: klikk

• Értesítés

• Tisztelt szülők!

Az iskola igazgatósága értesíti Önöket, hogy iskolánkon a tanítás 2012. november 29-én (csütörtökön) a megszokott tanítási rend szerint folytatódik.

• Sztrájk

• Tisztelt szülők!

Az iskola igazgatósága értesíti Önöket, hogy iskolánk is bekapcsolódik a pedagógus szakszervezet által szervezett sztrájkba, ezért iskolánkon a tanítás 2012. november 26-tól (hétfő) 2012. november 28-ig szünetel. A tanítás 2012. november 29-én (csütörtökön) a megszokott tanítási rend szerint folytatódik.

Megértésüket előre is köszönjük.

Tisztelettel,

az iskola igazgatósága

• Diákolimpia Dunaszerdahelyen

• Iskolánk diákjai is részt vettek a Csallóközben zajló kétnapos sportvetélkedőn, melynek rendező szervei a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége (SZMPSZ), a Dunaszerdahelyi Sportgimnázium, a Dunaszerdahelyi Magán Szabadidőközpont és a Kodály Zoltán Alapiskola Akkreditált Tehetségközpontja.

Eredmények hamarosan.

Fotók: klikk