Navigácia

2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010

Eredményeink

2012/2013

Rendezvény Dátum Helyszín Felkészítő tanár Tanuló neve Helyezés

Matematikai olimpiász

járási forduló

2013.04.17. Losonc

Farkas Tamás

Vaculčiak Ágnes

Pócsa Dominik

Anderko Máté

Both Tamás

 

 

4. hely

Szép magyar beszéd

országos forduló

2013.04.17.

2013.04.18.

2013.04.19.

Kassa Berta Kovács Noémi Sinka Szilvia részvétel
Országos rajzkiállítás

2013.04.12.

2013.04.13.

2013.04.14.

Rozsnyó Tomolya Adrianna

59 tanuló

5. - 9. évfolyam

29 sikeres munka

Geopark - Az erdő titka

a Kárpát-medencében

képzőművészeti verseny

2013.04.10. Fülek Tomolya Adrianna    

Tompa Mihály vers- és

prózamondó verseny

országos elődöntő

2013.03.26. Tornalja

Illés Erzsébet

Mihály Judit

Tóth Mónika

Vankó Attila

Bari Kamilla

Mag Kristóf

Vass Roland Eduard

aránysáv

aranysáv

aranysáv

Pitagoriász

járási forduló

2013.03.20. Losonc

Berta Kovács Noémi

Mihály Judit

Vaculčiak Ágnes

Gáspár András

Tóth Adrián

Kovács László

Both Anna Viktória

3. hely

7. hely

8. hely

10. hely

Pitagoriász

járási forduló

2013.03.19. Losonc

Farkas Tamás

Urbán Ida

Vaculčiak Ágnes

Pócsa Dominik

Krajcsa Alexandra

Both Tamás

Bálint Réka

Mag Patrícia

1. hely

4. hely

5. hely

6. hely

6. hely

Szép magyar beszéd

kerületi forduló - 1. - 4. évf.
2013.03.19. Rimaszombat

Berta Kovács Noémi

Dányi László

Sinka Szilvia 3. hely

Tompa Mihály vers- és

prózamondó verseny

járási forduló - próza

2013.03.08. Losonc

Illés Erzsébet

Mag Krisztina

Tóth Csilla

Tóth Mónika

Vankó Attila

Vass Roland Eduard

Bari Kamilla

Kasza Karina Alexandra

1. hely - I. kat.

2. hely - III. kat.

3. hely - I. kat.

Tompa Mihály vers- és

prózamondó verseny

járási forduló - vers

2013.03.07. Losonc

Illés Erzsébet

Mag Krisztina

Mihály Judit

Kuzma Adrienn

Tóth Mónika

Vankó Attila

Nagymatyó Evelyn

Mag Kristóf

1. hely - III. kat.

2. hely - II. kat.

Szép magyar beszéd

járási forduló

2013.02.07. Losonc

Berta Kovács Noémi

Dányi László

Sinka Szilvia 2. hely

Tompa Mihály vers- és

prózamondó verseny

iskolai forduló

2013.02.07. Fülek

Illés Erzsébet

Kuzma Adrienn

Tóth Monika

I. KATEGÓRIA

Mező Dorina Michaela

Kósik Réka

Csík Tamás

Vankó Máté

 

Kasza Karina Alexandra

Vass Roland Eduard

Tóth Viktória

Pócsa Krisztina

 

1. hely - vers

2. hely - vers

2. hely - vers

3. hely - vers

 

1. hely - próza

2. hely - próza

2. hely - próza

3. hely - próza

L.J. Környezeti Emlékverseny

I. forduló

2013.02.06. Fülek

Illés Gertrúd

Vaculčiak Ágnes

Póczos Mátyás

Anderko Máté

Vaculčiak Dávid

sikeres

továbbjutás

Tompa Mihály vers- és

prózamondó verseny

iskolai forduló

2013.02.04. Fülek

Dányi László

Ferenc Izolda

Mag Krisztina

Vankó Attila

II. KATEGÓRIA

Mag Kristóf

Gecso Noémi

Danyi A.

 

Mihály Monika

Barna Angelika

Körmendi Vivien

 

III: KATEGÓRIA

Mag Patrícia

Mede Alexandra

Nagymatyó Evelyn

Pusztai Jennifer

 

Rusnák Viktória

Bari Kamilla

Both Tamás

Fehér Andrea

 

 

1. hely - vers

2. hely - vers

3. hely - vers

 

1. hely - próza

2. hely - próza

3. hely - próza

 

 

1. hely - vers

2. hely - vers

2. hely - vers

3. hely - vers

 

1. hely - próza

2. hely - próza

2. hely - próza

3. hely - próza

 

Szép magyar beszéd

iskolai forduló - 5. - 9. évfolyam

2013.01.25. Fülek

Dányi László

Ferenc Izolda

Mag Krisztina

Both Anna Viktória

Ádám Diana

Jankovič Cintia

Pusztai Jennifer

Ardamica Júlia

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

3. hely

Szép magyar beszéd

iskolai forduló - 4. évfolyam

2013.01.24. Fülek

Berta Kovács Noémi

Mihály Judit

Sinka Szilvia

Márton Mercédesz

Nagy Nikoletta

Mihály Nina

1. hely

2. hely

2. hely

3. hely

Angol nyelvi olimpiász

járási forduló

2013.01.17. Losonc Jéney Tímea

Pál Lóránt

Mag Mátyás Bence

2. hely

3. hely

Sudoku verseny

járási forduló

2012.12.19. Fülek

Bozó Roland

Farkas Tamás

Urbán Ida

Vaculčiak Ágnes

Csomor Bernadett

Ardamica Júlia

1. hely

2. hely

Sudoku verseny

iskolai forduló

2012.12.13. Fülek

Bozó Roland

Farkas Tamás

Urbán Ida

Vaculčiak Ágnes

5. - 9. évfolyam

tanulói

 

Pitagoriász matematikaverseny

iskolai forduló

202.12.12. Fülek

Bozó Roland

Farkas Tamás

Urbán Ida

Vaculčiak Ágnes

3. - 8. évfolyam

tanulói

 

"Irodalom - zene - képzőművészet"

országos forduló

2012.11.20. Komárom Tomolya Adrianna Barna Karolina  
Járási sakkverseny 2012.11.08. Losonc Karcag Zsolt

Bálint Réka

Karcag Emese

Bial Balázs

1. hely

2. hely

1. hely

Pohár o riaditeľa

SPŠ stavebnej O. Winklera

2012.10.08. Losonc Zupko László 10 tanuló  

Diákolimpia

képzőművészeti verseny

2012.10.04.

2012.10.05

2012.10.06.

Dunaszerdahely

 

Tomolya Adrianna

 

György Friderika

Kelemen Eszter

Barna Karolina

1. hely

oklevél

oklevél

SUDOKU verseny 2012.09.27. Losonc

Bozó Roland

Farkas Tamás

Illés Erzsébet

Vaculčiak Ágnes

14 tanuló  

Coca Cola školský pohár - futbal

helyi forduló

2012.09.27. Fülek Zupko László 15 tanuló  

Roma hét - kiállítás

2012.09.14. Fülek Tomolya Adrianna

32 tanuló

5. - 9. évfolyam

részvétel

Folyamatos frissítés alatt...

 

Aktualizálva: 2013/04/22 09:58

 

Születés- és névnapok

Dnes (Piatok 15.12.2017)
Réka Tóthová (IV.A)
Pozajtra (Nedeľa 17.12.2017)
Kornélia Horváthová (II.A)

Piatok 15. 12. 2017

Kapcsolat

Cím: ZŠ Štefana Koháriho II. s VJM - II. Koháry István Alapiskola
Mládežnícka 7
98601 Fiľakovo - Fülek
Igazgatóság: 047/4381924
0949777622 - igazgató / mobil
Titkárság: 047/4381924
0908023943

E-mail: zs.mladeznicka@gmail.com
Étterem: 047/4381429

Térkép

Počet návštev: 2986581