• VÁLTOZÁS!

Iskolai határozat alapján 2020.05.05-től minden osztálynak saját órarendje van, amihez nekem is alkalmazkodnom kell, és a saját csoportjaim órarendjét is ehhez kell igazítanom. Csoportjaim új órarendjét a következő táblázatban látjátok. Minden házi feladat leadására 1 hete van minden csoportnak!

• Kedves diákok!

• Erre a weboldalra fogom feltölteni a következő hetek tananyagait, házi feladatait, beadandó munkáit és jegyzeteit.

A beadandó feladatok ugyanúgy értékvelve lesznek, mintha azt az órán végeztük volna el.

A menüben minden diákom megtalálhatja saját csoportját.

A feladatokat, beadandó munkákat vagy projekteket mindig Edupagen vagy az e-mail címemre küldjétek: fazekas.csaba@koharysuli.sk

Elérhető vagyokis: fazekas.csaba_2

Kéréssel, kérdéssel és bármilyen észrevétellel kapcsolatban bátran írjatok ugyanerre az e-mail címre.

Fazekas Csaba